Bestill billett

23 11 88 00
mail@latter.no

Latter
på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Restaurant

23 11 88 00
mail@latter.no

Latter
på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Book komiker

23 11 88 20
firmapost@standup.no

Stand Up Norge AS
part of All Things Live
Henrik Ibsens gate 20, 0255 Oslo

Book event

23 11 88 00
event@latter.no

Latter
på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Kontaktpersoner

Ansatte_Elina_Krantz
Elina Krantz
Partner og produsent

firmapost@standup.no
23 11 88 20

Ansatte Vemund Vik
Vemund Vik
Regissør

vemund@standup.no
402 02 599

Ansatte Magnhild Kleven
Magnhild Kleven
Daglig Leder

magnhild@latter.no
479 155 21

Ansatte_Henrik_Widerberg
Henrik Widerberg
Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Ansatte Pia Norheim
Pia Norheim
Markedsføring

pia.abrahamsen@latter.no

Ansatte_Kjetil_Husøy
Kjetil Husøy
Teknisk sjef

kjetil@latter.no
906 18 137

Ansatte_Rune_Viken
Rune Viken
Promotør / Prosjektleder / Innleie

rune@standup.no
982 32 092

Ansatte_Emil_Aarland
Emil Aarland
Promotør / Prosjektleder

emil@standup.no
400 13 619

Ansattbilde OA2
Olav André "OA" Gravseth
Promotør / Prosjektleder

oa@standup.no
456 33 868

Olav Dale
Booking klubbscenen / Prosjektmedarbeider

olav.dale@standup.no
417 48 806

Ansatte_Rune_Johansen
Rune Johansen
Økonomisjef

rune.johansen@standup.no
479 18 704

Ansatte Magnhild Hansen
Magnhild Hansen
Bookingagent - Eventbyrå

magnhild@standup.no
987 65 178

SUN Ansatte Amalie Moe
Amalie Moe
Bookingagent - Student / Forsvaret

amalie@standup.no
938 08 189

T Dah496f
Kine Enger
Artistbooking - Klubbscenen / Bookingagent – Bedrift

kine.enger@latter.no
971 39 291

Matilde Ibsen
Billettsjef

matilde@latter.no
23118800

Ansatte_Smil
Bjarte Jørgensen
Lydtekniker

tekniker@latter.no
480 78 799

Ansatte_Smil
Aksel Xavier Rustad
Grafisk Designer

aksel@standup.no
951 57 208

Ansatte_Smil
Anders Bertin Engesund
Innholdsprodusent

anders@standup.no
412 03 314

Kart

Redegjørelse Åpenhetsloven

Redegjørelse etter åpenhetsloven SUN AS