Bestill billett

23 11 88 00
mail@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Restaurant

23 11 88 00
mail@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Book komiker

23 11 88 20
firmapost@standup.no

Stand Up Norge AS
Munkedamsveien 61, 0270 Oslo

Book event

23 11 88 00
event@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Kontaktpersoner

Ansatte_Elina_Krantz
Elina Krantz
Produsent

firmapost@standup.no
231 18 800

Ansatte Vemund Vik
Vemund Vik
Regissør

vemund@standup.no
402 02 599

Ansatte_Janne_Bjercke
Janne A. Bjercke
Bookingsjef

janne@latter.no

Ansatte Kristina Åkermann
Kristina Åkerman
Billettsjef

kristina@latter.no
23 11 88 00

Ansatte_Henrik_Jönsson
Henrik Jönsson
F&B-ansvarlig

f&b@latter.no
995 52 443

Ansatte Magnhild Kleven
Magnhild Kleven
Eventsjef

event@latter.no

Ansatte_Henrik_Widerberg
Henrik Widerberg
Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Ansatte Pia Norheim
Pia Norheim
Restaurantsjef

restaurantsjef@latter.no

Ansatte_Kjetil_Husøy
Kjetil Husøy
Teknisk sjef

kjetil@latter.no
906 18 137

Ansatte_Rune_Viken
Rune Viken
Prosjektleder

rune@standup.no
982 32 092

Ansatte_Rune_Johansen
Rune Johansen
Økonomisjef

rune.johansen@standup.no
479 18 704

Ansatte Magnhild Hansen
Magnhild Hansen
Artistbooking - Eventbyrå

magnhild@standup.no
987 65 178

Ansatte_Emil_Aarland
Emil Aarland
Artistbooking - Kultur/Hotell/Produksjon

emil@standup.no
400 13 619

Ansatte Olav Andre Gravseth
Olav André Gravseth
Artistbooking - Klubbscenen

olav@standup.no
456 33 868

Ansatte Kine Sandsengen Darell
Kine Sandsengen Darell
Head of Social Media / Artistbooking – Bedriftsmarkedet

kine@standup.no
977 67 247

Ansatte_Smil
Arnt Ove Foss
Grafisk Designer

arntove@standup.no
419 08 880

Ansatte_Smil
Sondre Børrestad
Video Produsent / Grafisk Designer

sondre@standup.no
994 34 105

Kart